Wybrany wątek opinii
Jeszcze nic się nie odbyło, trudno określić, czy będzie piękne. Ostatnio było co najmniej nudno.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Też byłam. Coraz nudniejsze i nie ciekawe te koncerty. Nic co mogłoby przyciągnąć większą publiczność.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1