UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Też byłam. Coraz nudniejsze i nie ciekawe te koncerty. Nic co mogłoby przyciągnąć większą publiczność.

Qwertyqwertyqwertyqwerty

Anuluj