Wybrany wątek opinii
kolejny harlequin z tych dostarczanych wiadrami do różnych empików?
Do moderacji
Odpowiedz
11
2
@jojoba - Jak panie to czytają to czemu nie produkować w Elblągu. Wnuczki będą czytać z myslą o pra wnuczkach, a pra wnuczki o pra pra i tak do wygaśnięcia słońca, ale o tym już nikt nie chce nawet kręcic filma jak to dalej mogłoby być w układzie innej gwiazdy i to trochę wypacza regionalną twórczość, której poza miastem nie ma, bo i zakładów niewiele do inspiracji, żeby dorobić kobiecie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0