UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@jojoba - Jak panie to czytają to czemu nie produkować w Elblągu. Wnuczki będą czytać z myslą o pra wnuczkach, a pra wnuczki o pra pra i tak do wygaśnięcia słońca, ale o tym już nikt nie chce nawet kręcic filma jak to dalej mogłoby być w układzie innej gwiazdy i to trochę wypacza regionalną twórczość, której poza miastem nie ma, bo i zakładów niewiele do inspiracji, żeby dorobić kobiecie.

Centralne Spotkania Europejski