Wybrany wątek opinii
Przyczyna siedzi już tyle lat w ratuszu, a Ty się pytasz dlaczego? Bo wszyscy go wybrali, nie chcą w tym mieście portu, rozwoju, chcą I tęsknią jak za młodością- komuno wróć, ale I młodość nie wróci I komuna też, tak więc komuno trwaj!!!!.. I trwa tak jak kaczka kwa kwa.
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
etatyzm sami swoi
Do moderacji
Odpowiedz
1
3