UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przyczyna siedzi już tyle lat w ratuszu, a Ty się pytasz dlaczego? Bo wszyscy go wybrali, nie chcą w tym mieście portu, rozwoju, chcą I tęsknią jak za młodością- komuno wróć, ale I młodość nie wróci I komuna też, tak więc komuno trwaj!!!!.. I trwa tak jak kaczka kwa kwa.