Wybrany wątek opinii

MOSiR szuka pieniędzy, wpisowe po 150 zł? A może by tak przeprowadzić turniej nieodpłatnie panie dyrektor, bo czy to nie mieszkańcy Was utrzymują?
oo (2023.02.27)
@oo - nie no pewnie, wszystko za darmo. gdzie Ty człowieku masz wszystko za darmo? skończyły się czasy, że coś jest za darmo. i z jednej strony dobrze, bo ludzie nie szanują jak dostają za darmo! a tak przeliczając te całe 150 zł na drużynę to wychodzi 15 zł od osoby. dużo? mało? sam to oceń, jak już tak musisz wszystko oceniać. PS u konkurencji identyczny komentarz, załamać się idzie z takimi marudami
(2023.02.27)
Powrót do komentarzy