UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
MOSiR szuka pieniędzy, wpisowe po 150 zł? A może by tak przeprowadzić turniej nieodpłatnie panie dyrektor, bo czy to nie mieszkańcy Was utrzymują?
oo
MOSiR szuka pieniędzy, wpisowe po 150 zł? A może by tak przeprowadzić turniej nieodpłatnie panie dyrektor, bo czy to nie mieszkańcy Was utrzymują?
oo