UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chłopcze bo jak coś budować to "Z głową" a nie jak sąd gdzie petenci nie mają miejsc parkingowych (to by mogło powstać na Modrzewinie. A zakłady produkcyjne na Terkawce by nie utrudniały ruchu w mieście i zabierały tereny pod zabudowę mieszkaniową. Źle zbudowane inwestycje są gorsze od ich braku !