Wybrany wątek opinii

Dzięki Panu Henrykowi zainteresowałem się żeglarstwem, załatwił jacht dla naszej szkoły s/y Antałek - ach co za wspomnienia z regat; )
Anonimek1 (2023.01.19)
@Anonimek1 - No raczej była jazda.
Prym (2023.01.20)
Powrót do komentarzy