UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzięki Panu Henrykowi zainteresowałem się żeglarstwem, załatwił jacht dla naszej szkoły s/y Antałek - ach co za wspomnienia z regat; )

Anonimek1

Anuluj