Wybrany wątek opinii
Lepszy ZBOWiD niż IPN.
Do moderacji
Odpowiedz
8
10
@Feteran - serio? no co ty... legitymację dalej masz na kominku w daczy? bo przecież dacze mieliście wtedy jako egzekutywa towarzyszu, co?
Do moderacji
Odpowiedz
3
5
@Feteran - A w SB to sami dobroduszni wujkowie byli.
Do moderacji
Odpowiedz
5
4
@Feteran - Co racja, to racja. ipn to narzedzie pisu do zaklamywania historii i tworzenia nowych falszywych bohaterow.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1