Wybrany wątek opinii

Lepszy ZBOWiD niż IPN.
Feteran (2023.01.19)
@Feteran - serio? no co ty... legitymację dalej masz na kominku w daczy? bo przecież dacze mieliście wtedy jako egzekutywa towarzyszu, co?
(2023.01.19)
@Feteran - A w SB to sami dobroduszni wujkowie byli.
bra (2023.01.19)
@Feteran - Co racja, to racja. ipn to narzedzie pisu do zaklamywania historii i tworzenia nowych falszywych bohaterow.
(2023.01.20)
Powrót do komentarzy