UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Feteran - serio? no co ty... legitymację dalej masz na kominku w daczy? bo przecież dacze mieliście wtedy jako egzekutywa towarzyszu, co?
@Feteran - serio? no co ty... legitymację dalej masz na kominku w daczy? bo przecież dacze mieliście wtedy jako egzekutywa towarzyszu, co?