UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Feteran - serio? no co ty... legitymację dalej masz na kominku w daczy? bo przecież dacze mieliście wtedy jako egzekutywa towarzyszu, co?


Anuluj