Wybrany wątek opinii
Tylko żeby nie musieli rezygnoawać z awansu, bo miasto nie ma kasy na sport, nie ma kasy na port, nie ma na edukacje, nie ma na wakacje, nie ma na podgrzewaną murawę, dla bezdomnych na ciepłą strawę,
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Za to mają na pobory, ten cały system jest chory.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1