UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko żeby nie musieli rezygnoawać z awansu, bo miasto nie ma kasy na sport, nie ma kasy na port, nie ma na edukacje, nie ma na wakacje, nie ma na podgrzewaną murawę, dla bezdomnych na ciepłą strawę,


Anuluj