UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko żeby nie musieli rezygnoawać z awansu, bo miasto nie ma kasy na sport, nie ma kasy na port, nie ma na edukacje, nie ma na wakacje, nie ma na podgrzewaną murawę, dla bezdomnych na ciepłą strawę,
Tylko żeby nie musieli rezygnoawać z awansu, bo miasto nie ma kasy na sport, nie ma kasy na port, nie ma na edukacje, nie ma na wakacje, nie ma na podgrzewaną murawę, dla bezdomnych na ciepłą strawę,