Wybrany wątek opinii

Czy będą deptaki aby można było chodzić?
Mężczyzna_z_ręcznikiem (2022.12.30)
@Mężczyzna_z_ręcznikiem - Będą, jak sobie wydepczesz....
R-K (2022.12.30)
Powrót do komentarzy