Wybrany wątek opinii
Gorącym orędownikiem powstania nowej siedziby PSP w tamtym miejscu na Łęczyckiej był były komendant miejski PSP obecny dyr DBZK w UM. To on tam upatrzył sobie nowe miejsce dla swojego stołka którego niedoczekal jak nastał PiS. Więc jego proponuje ustawić z lizakiem jako kierującego ruchem na Łęczyckiej Bema u Saperów.
Do moderacji
Odpowiedz
23
1
Orzykladukladow I kolesiostwa.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0