Wybrany wątek opinii

Gorącym orędownikiem powstania nowej siedziby PSP w tamtym miejscu na Łęczyckiej był były komendant miejski PSP obecny dyr DBZK w UM. To on tam upatrzył sobie nowe miejsce dla swojego stołka którego niedoczekal jak nastał PiS. Więc jego proponuje ustawić z lizakiem jako kierującego ruchem na Łęczyckiej Bema u Saperów.
(2022.12.29)
Orzykladukladow I kolesiostwa.
(2022.12.30)
Powrót do komentarzy