UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gorącym orędownikiem powstania nowej siedziby PSP w tamtym miejscu na Łęczyckiej był były komendant miejski PSP obecny dyr DBZK w UM. To on tam upatrzył sobie nowe miejsce dla swojego stołka którego niedoczekal jak nastał PiS. Więc jego proponuje ustawić z lizakiem jako kierującego ruchem na Łęczyckiej Bema u Saperów.