Wybrany wątek opinii

Dlatego cały czas powtarzam, że trzeba głosować na opozycję, wtedy drożyzny nie będzie i pensje wzrosną o 300 procent, jak zawsze rosły emerytury i pensje za ich rządów.
Taka prawda (2022.12.27)
@Taka prawda - ty człowieku to się lecz dopiero będziecie płakać
(2022.12.27)
Powrót do komentarzy