Wybrany wątek opinii
Dlatego cały czas powtarzam, że trzeba głosować na opozycję, wtedy drożyzny nie będzie i pensje wzrosną o 300 procent, jak zawsze rosły emerytury i pensje za ich rządów.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
@Taka prawda - ty człowieku to się lecz dopiero będziecie płakać
Do moderacji
Odpowiedz
2
1