UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlatego cały czas powtarzam, że trzeba głosować na opozycję, wtedy drożyzny nie będzie i pensje wzrosną o 300 procent, jak zawsze rosły emerytury i pensje za ich rządów.
Taka prawda
Dlatego cały czas powtarzam, że trzeba głosować na opozycję, wtedy drożyzny nie będzie i pensje wzrosną o 300 procent, jak zawsze rosły emerytury i pensje za ich rządów.
Taka prawda