UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlatego cały czas powtarzam, że trzeba głosować na opozycję, wtedy drożyzny nie będzie i pensje wzrosną o 300 procent, jak zawsze rosły emerytury i pensje za ich rządów.

Taka prawda

Anuluj