Wybrany wątek opinii

W końcu zaczęto budować ul Wschodnią. Brawo p prezydencie. Pan zostaje na następną kadencję. Nie będą nas pisiory terroryzować we własnym "polskim" mieście
Tak dla rozwoju (2022.12.27)
@Tak dla rozwoju - Tylko ze to te latwiejsze pol tej drogi i niestety slepej. Drugiego konca nie widac, nie ma nawet pomyslu, o pieniadzach nie wapomne. Takze te twoje peany to bardzo " jarząbkowe" są.
Ferdek.Schichau (2022.12.27)
Powrót do komentarzy