UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W końcu zaczęto budować ul Wschodnią. Brawo p prezydencie. Pan zostaje na następną kadencję. Nie będą nas pisiory terroryzować we własnym "polskim" mieście
Tak dla rozwoju
W końcu zaczęto budować ul Wschodnią. Brawo p prezydencie. Pan zostaje na następną kadencję. Nie będą nas pisiory terroryzować we własnym "polskim" mieście
Tak dla rozwoju