UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W końcu zaczęto budować ul Wschodnią. Brawo p prezydencie. Pan zostaje na następną kadencję. Nie będą nas pisiory terroryzować we własnym "polskim" mieście

Tak dla rozwoju

Anuluj