Wybrany wątek opinii

Ciagle tylko te archiwa.. a gdzie przyszłość? Niemca juz nie ma więc skąd ten sentyment? Pokażcie w końcu coś innowacyjnego
Futuryzm (2022.12.18)
@Futuryzm - no niestety, lepsze jutro było już wczoraj...
masakra (2022.12.18)
Powrót do komentarzy