Wybrany wątek opinii
Ciagle tylko te archiwa.. a gdzie przyszłość? Niemca juz nie ma więc skąd ten sentyment? Pokażcie w końcu coś innowacyjnego
Do moderacji
Odpowiedz
1
12
@Futuryzm - no niestety, lepsze jutro było już wczoraj...
Do moderacji
Odpowiedz
4
0