UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciagle tylko te archiwa.. a gdzie przyszłość? Niemca juz nie ma więc skąd ten sentyment? Pokażcie w końcu coś innowacyjnego

Futuryzm

Anuluj