UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciagle tylko te archiwa.. a gdzie przyszłość? Niemca juz nie ma więc skąd ten sentyment? Pokażcie w końcu coś innowacyjnego
Futuryzm
Ciagle tylko te archiwa.. a gdzie przyszłość? Niemca juz nie ma więc skąd ten sentyment? Pokażcie w końcu coś innowacyjnego
Futuryzm