Wybrany wątek opinii

Po co im sztandar, jak ta jednostka jest przeznaczona do likwidacji. Czyli jakaś pralnia kasy.
ja elblazanin (2022.12.16)
@ja elblazanin - Nie. Chyba nie zamkną.
Piki55 (2022.12.24)
Powrót do komentarzy