UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po co im sztandar, jak ta jednostka jest przeznaczona do likwidacji. Czyli jakaś pralnia kasy.
ja elblazanin
Po co im sztandar, jak ta jednostka jest przeznaczona do likwidacji. Czyli jakaś pralnia kasy.
ja elblazanin