Wybrany wątek opinii
Dlaczego kierowcy mają problem z otwarciem pierwszych drzwi
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Dlaczego pasażerowie mają problem, żeby wejść środkowymi drzwiami? Jak jesteś taki mądry to idź na kierowcę i ciągle otwieraj przednie drzwi, zobaczymy ile popracujesz
Do moderacji
Odpowiedz
2
8
Bo moze jest tlok?
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Dlaczego w czasie jazdy kierowcy rozmawiają przez telefon lub sprzedają bliety???
Do moderacji
Odpowiedz
3
2