UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego pasażerowie mają problem, żeby wejść środkowymi drzwiami? Jak jesteś taki mądry to idź na kierowcę i ciągle otwieraj przednie drzwi, zobaczymy ile popracujesz


Anuluj