UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego pasażerowie mają problem, żeby wejść środkowymi drzwiami? Jak jesteś taki mądry to idź na kierowcę i ciągle otwieraj przednie drzwi, zobaczymy ile popracujesz
Dlaczego pasażerowie mają problem, żeby wejść środkowymi drzwiami? Jak jesteś taki mądry to idź na kierowcę i ciągle otwieraj przednie drzwi, zobaczymy ile popracujesz