Wybrany wątek opinii
Co za bezsens. Ten odcinek powoli staje sie deptakiem i lepiej było zrobic to niż w części OSW fala gdzie i tak parkują samochody i siedzą wędkarze. Kto tam q UM podejmuje takie decyzje?
Do moderacji
Odpowiedz
15
12
@Do_pomorskiego - Bardzo dobra decyzja!!! Rybki to sobie łów poza Starym Miastem
Do moderacji
Odpowiedz
11
2