UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za bezsens. Ten odcinek powoli staje sie deptakiem i lepiej było zrobic to niż w części OSW fala gdzie i tak parkują samochody i siedzą wędkarze. Kto tam q UM podejmuje takie decyzje?

Do_pomorskiego

Anuluj