UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za bezsens. Ten odcinek powoli staje sie deptakiem i lepiej było zrobic to niż w części OSW fala gdzie i tak parkują samochody i siedzą wędkarze. Kto tam q UM podejmuje takie decyzje?
Do_pomorskiego
Co za bezsens. Ten odcinek powoli staje sie deptakiem i lepiej było zrobic to niż w części OSW fala gdzie i tak parkują samochody i siedzą wędkarze. Kto tam q UM podejmuje takie decyzje?
Do_pomorskiego