Wybrany wątek opinii

Drożej za co. Za jazdę złomem i bez klimy stare dziadostwo zwane tramwaj i autobus. Przestańcie się ośmieszać radni i reszta.
(2022.11.28)
tramwaje zgoda - wiele do zrobienia, ale w kwestii autobusów to wyjrzyj za okno bo się grubo mylisz
(2022.11.28)
tramwaje zgoda - wiele do nadrobienia; autobusy - WIDAĆ ŚLEPY JESTEŚ. wyjdz z domu i załóż okulary (nowe autobusy z klimą)
(2022.11.28)
Powrót do komentarzy