UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drożej za co. Za jazdę złomem i bez klimy stare dziadostwo zwane tramwaj i autobus. Przestańcie się ośmieszać radni i reszta.
Drożej za co. Za jazdę złomem i bez klimy stare dziadostwo zwane tramwaj i autobus. Przestańcie się ośmieszać radni i reszta.