Wybrany wątek opinii

Ale zrobcie chociaz dla ukrainy darmowe. Elbląg przekazał chyba 350 tysięcy na pomoc ukrainie i teraz my elblążanie mamy za to ponosić konsekwencje? Dla nich darmowe przejazdy a teraz dla nas droższe bilety.
Rosjanin (2022.11.28)
@Rosjanin - Już od długiego czasu Ukraińcy nie mają darmowych przejazdów - wracaj do domu ruska onuco!
(2022.11.28)
Powrót do komentarzy