UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale zrobcie chociaz dla ukrainy darmowe. Elbląg przekazał chyba 350 tysięcy na pomoc ukrainie i teraz my elblążanie mamy za to ponosić konsekwencje? Dla nich darmowe przejazdy a teraz dla nas droższe bilety.

Rosjanin

Anuluj