UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ale zrobcie chociaz dla ukrainy darmowe. Elbląg przekazał chyba 350 tysięcy na pomoc ukrainie i teraz my elblążanie mamy za to ponosić konsekwencje? Dla nich darmowe przejazdy a teraz dla nas droższe bilety.
Rosjanin