Wybrany wątek opinii
Odplacimy się wam za tą podwyżkę w referendum. Za tą demolkę komunikacji miejskiej także.
Do moderacji
Odpowiedz
83
23
@Oby do referendum - I co Ci to da innych znajomych przy korycie...
Do moderacji
Odpowiedz
1
1