Wybrany wątek opinii

Odplacimy się wam za tą podwyżkę w referendum. Za tą demolkę komunikacji miejskiej także.
Oby do referendum (2022.11.28)
@Oby do referendum - I co Ci to da innych znajomych przy korycie...
(2022.11.30)
Powrót do komentarzy