UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odplacimy się wam za tą podwyżkę w referendum. Za tą demolkę komunikacji miejskiej także.
Oby do referendum
Odplacimy się wam za tą podwyżkę w referendum. Za tą demolkę komunikacji miejskiej także.
Oby do referendum