Wybrany wątek opinii

A może przykład z miasta Kalisza, od Nowego Roku 2023 komunikacja jest bezpłatna.
Wyborca PiS (2022.11.28)
@Wyborca PiS - i tak powinno być - odprowadzamy podatki, jesteśmy mieszkańcami swoich miast.
XD123 (2022.11.28)
@Wyborca PiS - W Malborku komunikacja miejska jest darmowa.
(2022.11.28)
@XD123 - nie wiem czy wiesz ale ostatnio zmienili subwencje z podatków lokalnych
paweł879 (2022.11.28)
Powrót do komentarzy