Wybrany wątek opinii
A może przykład z miasta Kalisza, od Nowego Roku 2023 komunikacja jest bezpłatna.
Do moderacji
Odpowiedz
82
11
@Wyborca PiS - i tak powinno być - odprowadzamy podatki, jesteśmy mieszkańcami swoich miast.
Do moderacji
Odpowiedz
32
5
@Wyborca PiS - W Malborku komunikacja miejska jest darmowa.
Do moderacji
Odpowiedz
32
1
@XD123 - nie wiem czy wiesz ale ostatnio zmienili subwencje z podatków lokalnych
Do moderacji
Odpowiedz
1
2