@Wyborca PiS - i tak powinno być - odprowadzamy podatki, jesteśmy mieszkańcami swoich miast.XD123
@Wyborca PiS - i tak powinno być - odprowadzamy podatki, jesteśmy mieszkańcami swoich miast.