Wybrany wątek opinii
Tyle strat przynosi ta spółka a czemu Prezes tyle zarabia?? Powinien miec od kondycji płacone anie straty czy zysk a bierze jak za spółke przynoszącą zyski
Do moderacji
Odpowiedz
35
6
@olek12\2 - Największe straty to straty moralne ludzi!
Do moderacji
Odpowiedz
3
0