UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tyle strat przynosi ta spółka a czemu Prezes tyle zarabia?? Powinien miec od kondycji płacone anie straty czy zysk a bierze jak za spółke przynoszącą zyski
olek12\2
Tyle strat przynosi ta spółka a czemu Prezes tyle zarabia?? Powinien miec od kondycji płacone anie straty czy zysk a bierze jak za spółke przynoszącą zyski
olek12\2