UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tyle strat przynosi ta spółka a czemu Prezes tyle zarabia?? Powinien miec od kondycji płacone anie straty czy zysk a bierze jak za spółke przynoszącą zyski

olek12\2

Anuluj