Wybrany wątek opinii
Przypomina mi się jeden byly zawodnik, wychowanek OE, kończył karierę bodajże w Braniewie i z zarzutami Marek Z ale to ze 20 lat minęło
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
Won od Marka Z to jeden z najlepszych Piłkarzy Olimpii Elblag
Do moderacji
Odpowiedz
4
9
Ha ha ha ha ha ha ha
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@KibiczProstej - Nie śmiej się bratku...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0