Wybrany wątek opinii

Przypomina mi się jeden byly zawodnik, wychowanek OE, kończył karierę bodajże w Braniewie i z zarzutami Marek Z ale to ze 20 lat minęło
(2022.11.10)
Won od Marka Z to jeden z najlepszych Piłkarzy Olimpii Elblag
(2022.11.11)
Ha ha ha ha ha ha ha
KibiczProstej (2022.11.11)
@KibiczProstej - Nie śmiej się bratku...
C-E (2022.11.13)
Powrót do komentarzy