UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przypomina mi się jeden byly zawodnik, wychowanek OE, kończył karierę bodajże w Braniewie i z zarzutami Marek Z ale to ze 20 lat minęło


Anuluj