UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przypomina mi się jeden byly zawodnik, wychowanek OE, kończył karierę bodajże w Braniewie i z zarzutami Marek Z ale to ze 20 lat minęło
Przypomina mi się jeden byly zawodnik, wychowanek OE, kończył karierę bodajże w Braniewie i z zarzutami Marek Z ale to ze 20 lat minęło