Wybrany wątek opinii

Ta nasza pożal się Boże pika nożna to patologia i siedlisko przestępców (kiboli) powinni to zdelegalizować tak jak ONR
(2022.11.08)
powinno, nie powinno. nie tobie decydować anon
Jacyna (2022.11.08)
Powrót do komentarzy