Wybrany wątek opinii

Patodeweloperka i skorumPOwana burżuazja robią w Elblągu, co chcą - oto kolejne skutki 33 lat zbrodniczego styropianizmu; #PrawdaWasWyzwoli
lubie.kefir (2022.11.02)
@lubie.kefir - Patopolak na smyczy Putina
Anna B. (2022.11.02)
@Anna B. - Ignorantka bez rozumu i POjęcia, ale przede wszystkim - troll. #PrawdaWasWyzwoli;
lubie.kefir (2022.11.03)
@lubie.kefir - Bobuś, tobie już nawet psychiatra nie jest w stanie pomóc. Jednak zastanów się, czy warto się dobrowolnie pogrążać na publicznym forum... ? Jako knajpiany dziwoląg byłbyś maskotką... na forum jesteś sierotą po socjalizmie... Naprawdę warto... ?
GłębokaMyśl (2022.11.05)
Powrót do komentarzy