UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - Bobuś, tobie już nawet psychiatra nie jest w stanie pomóc. Jednak zastanów się, czy warto się dobrowolnie pogrążać na publicznym forum... ? Jako knajpiany dziwoląg byłbyś maskotką... na forum jesteś sierotą po socjalizmie... Naprawdę warto... ?
GłębokaMyśl