Wybrany wątek opinii
Wykupić teren i po kłopocie...
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@kuk - Kolejny łakomy kąsek dla dewelopera?
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@kuk - napisz co na tym terenie powinno być stworzone
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@kuk - Łatwo powiedzieć. Każdy z członków ma wyskoczyć po 20 dychy i po sprawie ? Krótkowzroczne. Jeżeli miasto siedzi cicho przed końcem dzierżawy to myślę że tu jest cały clue.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0