Wybrany wątek opinii
Przydalby sie u nas w urzedzie, moze by cos wymyslil na ta nieszczesna kostke na moscie, jutro przyjazdza cala Warszawka i chyba tam nie pojde, bo wstyd mi jak cholera co te nasze Geniusie wyprawiaja, ale przynajmniej niech wiedza z kim w interes chca wejsc z tym portem, chca utopic kase?, to niech popatrza na ta piec razy polozona kostke, jak chca zobaczyc wiecej bubli tej znakomitej ekipy-, to wystarcze poczytac wypowiedzi i komentarze mieszkancow tego miasta na tym portalu
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@zawstydzony.. - wstydź się swojego plugastwa
Do moderacji
Odpowiedz
0
0