Wybrany wątek opinii

"My chcemy rozmawiać z władzami miasta"-panie Krasulski, czyś się pan nie pomylił? My? Czyli pan? A pan to kto-rząd, czy wybrany(przez, niestety, otumanionych pisssem) elblążan?
iyofouy (2022.07.06)
@iyofouy - Też za nim nie przepadam, ale nie bij piany-w tej chwili facio zaczyna działać dla dobra Elbląga. Jak skarb państwa przejmie sporny teren na rzece Elbląg, to wszystko ruszy z kopyta. Można nie lubić PiSu, ale zdejmijmy wreszcie te klapki z oczu, trochę obiektywizmu.
(2022.07.06)
Powrót do komentarzy