UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@iyofouy - Też za nim nie przepadam, ale nie bij piany-w tej chwili facio zaczyna działać dla dobra Elbląga. Jak skarb państwa przejmie sporny teren na rzece Elbląg, to wszystko ruszy z kopyta. Można nie lubić PiSu, ale zdejmijmy wreszcie te klapki z oczu, trochę obiektywizmu.