Wybrany wątek opinii

No i elegancko. Atrakcja nie było końca a dzieci w tym dniu i w tych godzinach siedza w szkole. Brawa za pomysł. Równie dobrze można by było w nocy to zrobić
Lsl (2022.05.29)
@Lsl - Wlasnie o tym chcialem napisac. Wiekszosc dzieci w przedszkolu i szkole. Bysmy po przedszkolu przyjechali. Szkoda ze nie pozniej
Rodzic89 (2022.05.29)
@Lsl - Wystarczy zwrócić uwagę na organizatorów i od razu wiadomo, że dzieci w tym dniu będą beż problemu uczestniczyć w imprezie.
(2022.05.30)
Skoro jest napisane... Zapraszamy wszystkie dzieci... To jednak tylko mała czesc będzie mogła w tym uczestniczyć
Lsl (2022.05.31)
Powrót do komentarzy